-30%
, , ,

Fustan Chleo – Marche de Fleur

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Fustan pambuku, elegant dhe me printin e ri Marche de Fleur të Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

3,920L 5,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

95% pambuk organik, 5% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Chleo – Marche de Fleur”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…