, ,

Gërshërët e para

Djeco

Mosha: 3 vjeç 

Gërshërët e para për fëmijët parashkollor! 

Një mjet i shkëlqyer për të mësuar përdorimin e gërshërëve në mënyrë korrekte, që nga fillimi.

Dizajni i përshtatur enkas për më të vegjëlit, i bën këto gërshërë të lehta për t’u hapur dhe të sigurta për përdorim. 

360L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gërshërët e para”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…