, , ,

Gushore 2in1 – Playful

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Gushore me mëngë të gjata ose të shkurtra, të cilat hiqen ose vendosen lehtësisht. 

Ka edhe një xhep të vogël, që mund ta palosni nëse nuk e doni.

E përshtatshme deri në 4 vjeç: gjatë vakteve, gatimit, mësimit dhe aktiviteteve arts&crafts

  • 100% silikoni i cilësisë I
  • Lahen me dorë ose në lavatriçe me 3o gradë
  • Jo në tharëse

2,600L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 25 × 23 cm
Marka

Materiali

100% silikon

Mirëmbajtja

E sigurt në lavastovilje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gushore 2in1 – Playful”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përsëri Gjendje