,

Harta e Madhe e Botës – 350cp Puzzle & Figura 3D

Janod
Availability:

6 stok


  • Mosha: 7 vjeç
  • 350 pjesë 
  • Puzzle dhe figura 3D mbi puzzle

Një metodë e mrekullueshme për të mësuar Hartën e Botës, me puzzle-in gjigand, gati 1 metër, dhe figurat e monumenteve dhe karakteristikave kryesore. 

Cilat janë këto kuriozitete? Monumente, vende të jashtëzakonshme natyrore, emblema të planetit tonë. Fëmijët fillimisht do të mund të formojnë puzzle prej 350 pjesësh të planetit, me ilustrimin e çdo kurioziteti sipas zonës së tij gjeografike. Më pas, mund t’i shtojnë një dimension tjetër zbulimit të tyre duke vendosur 50 figurat prej kartoni në vendin e vet.

  • Vjen me një broshurë edukative për të mësuar gjithçka rreth këtyre vendeve ikonike dhe sekreteve të tyre.
  • Mbrapa figurave shkruhen emrat e tyre.
  • Ka edhe një poster, që shërben si model për përdorimet e para. 
  • Ilustruar me detaje mahnitëse, printuar me bojra vegjetale, mbi karton nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme.
  • Përmasa e puzzle: 99 x 69 cm
  • Prodhuar në Francë

5,200L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 99 × 69 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Harta e Madhe e Botës – 350cp Puzzle & Figura 3D”

There are no reviews yet.