,

Jelek Noti – Ocean Treasure

SunnyLife
Availability:

7 stok


Jelekët e notit i japin siguri fëmijëve, duke i ngritur mbi ujë. Zhvillojnë qysh herët instiktet e notit dhe rekomandohet të mbahen veshur edhe gjatë kohës që luajnë në bregun e detit.

  • Materiali është neoprene, nuk mban lagështirë, thahet shpejt dhe është i butë në lëkurë.
  • Fëmijët duhet të jenë në monitorim dhe mbikëqyrje të pandërprerë gjatë gjithë kohës nga të rriturit, edhe me jelekun e notit veshur në ujë.
  • Zgjidhni masën e duhur të jelekit, sipas moshës dhe peshës:

Masa 1-2 vjeç: pesha maksimale 15kg

Masa 2-3 vjeç: pesha maksimale 18kg

Masa 3-6 vjeç: pesha maskimale 30 kg

6,400L

Prioriteti:

Compare
8,700L for 2 item(s)
Marka

Masa

, ,

Materiali

90% neoprene, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jelek Noti – Ocean Treasure”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…