, ,

Pishinë – Ocean Treasure Rose

SunnyLife
Availability:

7 stok


Pishina në formë guaske nga koleksioni Ocean Treasure i Sunnylife është një gëzim i vërtet për fëmijët, në ngjyrën e ngrohtë rozë dhe zbukuar me yje të vogla.

Dyshemeja fryhet dhe krijon një distancë komode ndërmjet pishinës dhe sipërfaqes ku do ta vendosni.

Freskohuni dhe dhurojini fëmijëve verën më fantastike me këtë aksesorë të bukur dhe të fortë!

  • Përmasa: 145 x 135 x 34 cm
  • Vëllimi afërsisht 270 L
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

9,000L

7 stok

Loading...
Compare
11,400L for 2 item(s)
Përmasa 145 × 135 × 34 cm
Marka

Materiali

PVC, pa phthalate

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë – Ocean Treasure Rose”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…