,

Govatë Portative – Pop-Up Cameleo Beaba

Beaba
Availability:

2 stok


Govata portative nga Beaba, shpalohet për 3 sekonda dhe është gati për përdorim në shtëpi, por është fantastike kur udhëtoni me bebin ose si një mini-pishinë në plazh apo në ballkon! 

Pop-Up Cameleo është ultra kompakte, zë hapësirë ​​minimale në shtëpi apo çantë/valixhe, e gjithë kjo pa bërë kompromis me komoditetin e fëmijës! 

  • Transport i lehtë: dorezë mbajtëse me mbyllje velcro
  • Kompakte: zë shumë pak hapësirë ​​falë sistemit të palosshëm dhe mund të ruhet lehtësisht në një sirtar ose në dollap
  • Tharje e shpejtë dhe higjienike: falë materialit të papërshkueshëm nga uji, nuk mbetet ujë në vaskë
  • E gjerë dhe e rehatshme, me pjesën e poshtme të vaskës me copë të trashë. 
  • Mirëmbajtja: lahet lehtë, mjafton ujë & sapun
  • Përmasat: 60 x 40 cm

5,800L

2 stok

Loading...
Compare
10,000L for 2 item(s)
Përmasa 60 × 40 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Govatë Portative – Pop-Up Cameleo Beaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…