, , , ,

Peshqir me kapuç, Baby – Bunny

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Peshqir me kapuç 85x85cm.

  • 100% Pambuk Organik; Extra i butë, absorbues dhe i rehatshëm
  • Prodhuar me cilësinë më të lartë të peshqirëve, për të respektuar lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe që të shmangë çdo skuqje, alergji apo intolerancë

5,600L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 85 × 85 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqir me kapuç, Baby – Bunny”

There are no reviews yet.