,

Pishina me rrëshkitëse Rainbow Green

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Pishina e madhe ka një rrëshkitëse për ta çuar lojën me ujë në një nivel tjetër gjatë ditëve të nxehta me fëmijët në plazh ose verandën apo oborrin e shtëpisë.

Freskohuni dhe dhurojini verën më fantastike fëmijëve!

  • Përmasa: 225 x 150 x 24 CM
  • PVC e fortë dhe rezistente ndër vite dhe më kryesorja janë të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1: nuk përmbajnë toksina, BPA  apo Phthalate. Janë të sigurta për përdorim nga fëmijët e vegjël nën diellin e nxehtë të verës.  

14,800L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 225 × 150 × 24 cm
Marka

Materiali

PVC, 0 toksina, 0 Phthalates, 0 BPA

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishina me rrëshkitëse Rainbow Green”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…