,

Krahë noti – Lemon

Konges Slojd

Linja e aksesorëve luksozë të plazhit nga Konges Slojd! Me design të freskët, elegant dhe të forta!

  • Krahëzat komode dhe simpatike për fëmijët 3 vjeç!
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

3,200L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Materiali

PVC e pastër, pa BPA, pa Phthalates, pa toksina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahë noti – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…