,

Sprinkler, Guaskë – Lemon, KS

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Sprinkler-i është një lojë argëtuese fantastike për fëmijët!

  • Përmban edhe kokën lidhëse, universale për tubat e ujit standard në BE;
  • Përmasa: Diametër 62 cm, lartësi 29 cm;
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

3,600L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sprinkler, Guaskë – Lemon, KS”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…