,

Sprinkler, Balena – KS

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Sprinkler-i është një lojë argëtuese fantastike për fëmijët!

  • Përmban edhe kokën lidhëse, universale për tubat e ujit standard në BE.
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

3,600L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sprinkler, Balena – KS”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…