Sprinkler Gjigand – Sirena

SunnyLife
Availability:

3 stok


Sprinkler-i është një lojë argëtuese fantastike për fëmijët! Bishti i gjatë sirenës do të sjelli shumë gëzim në ambientin e lojës duke sprucuar ujë nga 1.2 metra lartësi.

  • Përmban edhe kokën lidhëse, universale për tubat e ujit standard në BE;
  • Përmasa: 200 x 120 x 90 cm;
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

8,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 200 × 120 × 90 cm
Mosha

Marka

Materiali

PVC pa Phthalate / Jo-toksik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sprinkler Gjigand – Sirena”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…