, ,

Kapele Pambuku – Hearts Multi

Konges Slojd

Kapele dielli me strehëz të madhe, zbukuruar plot me zemra të vogla.

  • Materiali i butë, në formë nape, e bën edhe më të hijshme e të freskët
  • 95% pambuk organik dhe 5% elastene
  • Masat janë prerje e madhe. Masa e madhe 8 vjeç mund të jetë e përshtatshme edhe per adeoloshentë.

 

4,300L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Pambuku – Hearts Multi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…