Kapuç Newborn, Etoile

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Kapuç i vogël pambuku për të sapolindur, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin me yje të vogla mbi sfondin bezhë, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

2,200L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç Newborn, Etoile”

There are no reviews yet.