, ,

Kapuç për bebe – Peppercorn

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Kapuç i ngrohtë për bebe, i thurrur, 100% lesh merino dhe me dy fjongo që varen nga veshët. Formë e rrumbullakët dhe mbulon veshët.

 

3,300L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% lesh merino

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç për bebe – Peppercorn”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…