-30%
, , , ,

Kapuç Violet – Sandy

Liewood

Kapuç pambuku shumë praktik nga Liewood. Materialet natyrore lejojnë ajrosjen, teksa mbajnë ngrohtë kokën dhe veshët e fëmijëve të vegjël.

Me vesh dekorativ dhe ka dy rripa të hollë për t’u lidhur pas kokës.

  • 100% pambuk organik
  • Materiali i cerfitikuar GOTS OEKOTEX® 100

 

2,170L 3,100L

Prioriteti:

Compare
9,970L for 2 item(s)
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Masa

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç Violet – Sandy”

There are no reviews yet.