,

Karfica Fjongo Under the Sea

Availability:

3 stok


Set me karfica të vogla në ngjyra të ndryshme pastel me fjongo të theksuar sipër. Karfica e mbështjellë nga jashtë me të njejtin material dhe ngjyrë, porsi fjongoja sipër.

  • Seti përmban 5 karfica të ndryshme
  • Materiali saten.

 

1,380L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica Fjongo Under the Sea”

There are no reviews yet.