,

Karfica – Layered Hearts

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Set me dy karfica, ku një rresht i bukur zemrash vendosen pas njëra tjetrës, e bëjnë të padukshme karficën.

E veçanta tjetër, kombinimi shumë i bukur i ngjyrave të kuqe e blu të forta, me zemra me xixa dhe nuanca më të lehta. Zemra e parë është rozë e lehtë me xixa të lehta të bardha.

Perfekte për t’u vendosur së bashku ose veç e veç.

  • Përmban 2 karfica të mëdha 3.5cm

 

1,380L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

60% hekur, 40% POLYURETHANE(PU)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica – Layered Hearts”

There are no reviews yet.