,

Karficat Dreamer Dino

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Seti i karficave me dinosaur dhe yje, një kombinim i veçantë për vajzat që i dashurojnë të dy!

  • Dinosaurët mbi kapëse të gjatë 5 cm, yjet mini karfica 2cm, për më pak flokë, apo për ta shtuar si element dekori nëpër flokët e kapur.
  • Seti përmban 4 karfica 

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,390L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Dreamer Dino”

There are no reviews yet.