,

Karficat Dreamer – Over the Rainbow

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Seti i karficave me ylber dhe yje, një kombinim klasik i Mimi Lula.

  • Ylberët mbi kapëse të gjatë 5 cm, yjet mini karfica 2cm, për më pak flokë, apo për ta shtuar si element dekori nëpër flokët e kapur.
  • Seti përmban 4 karfica 

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,390L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Dreamer – Over the Rainbow”

There are no reviews yet.