,

Karficat Fairytale – Castle

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Seti i karficave tregon vërtet një përrallë, me dy karfica me kështjellë, punuar bukur në detaje me dritare me xixa, si dhe dy yje të vogla me tyl.

  • Nga koleksioni Fairytale i Mimi Lula;
  • Kështjella mbi kapëse të gjatë 5 cm, yjet mini karfica 2cm, për më pak flokë, apo për ta shtuar si element dekori nëpër flokët e kapur;
  • Seti përmban 4 karfica. 

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,420L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Fairytale – Castle”

There are no reviews yet.