, ,

Këpucë të lehta Coco – Dark Rose

Konges Slojd

Këpucë të lehta prej kamoshi, me shollë të butë e të plotë gome.

  • Pjesa e poshtme prej gome natyrale dhe shmang rrëshkitjen.
  • Janë ultra të lehta
  • Dizenjuar në formë ergonomike, për t’ju përshtatur këmbës në rritje të më të vegjëlve.
  • Materialet natyrale të përdorura sigurojnë ajrosje të mirë
  • Ndihmojnë fëmijët në hedhjen e hapave të parë
  • Prodhuar me kujdes në Portugali

7,600L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

SKU: N/A Kategori: , ,
Marka

Numri

, , , , , , , , , ,

Materiali

Gomë natyrale dhe kamosh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Këpucë të lehta Coco – Dark Rose”

There are no reviews yet.