,

Këpucë ujë – Mizumi

Konges Slojd

Këpucët e ujit janë zgjidhja e sezonit të pushimeve për shumë qëllime: nga pishina, tek plazhet me gurë dhe plazhet me rërë.

  • Qëndrojnë puthitur pas këmbës
  • Nuk lejnë rërën apo guriçkat të futen brenda
  • Nuk bien në ujë
  • Nuk rrëshkasin në pllaka apo sipërfaqe të ndryshme pasi del nga pishina
  • Ultra të lehta
  • Mos i hiqni pasi dilni nga ujë – thahen menjëherë
  • Me filtër mbrojtës nga dielli UPV 50+

3,800L

Prioriteti:

Compare
12,300L for 2 item(s)
Marka

Numri

, , , , ,

Materiali

95% POLYESTER 5% ELASTANE

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Këpucë ujë – Mizumi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…