,

Kolltuk Lëkundës – Off White Teddy

Childhome
Availability:

2 stok


Karrige lëkundëse për pushim dhe argëtim!

Këmbët janë prej druri natyral, ndërsa e gjithë ulësja prej pellushi të bardhë, ultra të butë!

E sigurtë për përdorim nga të gjithë fëmijët!

  • Prodhuar me dru dhe poliestër të cilësisë më të lartë, garantuar nga Childhome.
  • Vjen gati e montuar!
  • Përmasat: 52 x 45 x 51 cm

21,400L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolltuk Lëkundës – Off White Teddy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…