, ,

Komodinë Wonder White

Childhome
Availability:

1 stok


Komodina Wonder White nga Childhome, në dizajn klasik të bardhë dhe i përsosur në detaje, i jep ngrohtësi dhe elegancë dhomës në pafundësi.

Kombinimi i bardhë me detaje të imta druri natyral.

  • Përmasa  totale 137 x 75 x 93 cm
  • Pëmasat e sirtarëve: 90cm x 38cm x 15cm
  • Ka 3 sirtarë dhe 1 dollap me dy ndarje;
  • Njësia e ndërrimit e përfshirë; mund të hiqet pasi rritet bebi
  • Materiali Dru, MDF

66,800L

1 stok

Loading...
Compare
76,600L for 3 item(s)
Përmasa 96 × 58 × 92 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komodinë Wonder White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…