,

Jorgan All Seasons – Childhome

Childhome
Availability:

4 stok


Jorgan i butë dhe i rehatshëm, përshtatet në çdo krevat fëmijësh.

Mbulesa e jashtme është anti-alergjike, pa erë dhe shumë higjienike, për të siguruar që edhe foshnjat më të ndjeshme të flenë pa asnjë shqetësim.

Mund të përdoret në çdo stinë!

Garantuar nga childhome.be

  • Përmasa: 135 x 100 cm
  • Mbushja e brendshme: fibër sintetike
  • Rekomandohet për fëmijë 12muaj

6,500L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 100 × 135 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jorgan All Seasons – Childhome”

There are no reviews yet.