, , ,

Gjirafa, 135cm

Childhome
Availability:

3 stok


Për ta kthyer vërtet shtëpinë në xhungël, vjen gjirafa simpatike nga Childhome!

  • Një element fantastik, loje dhe dekorativ, që luan shumë me imagjinatën e fëmijëve!   
  • Gjirafa qëndron në këmbë vet.
  • Material i cilësisë së lartë dhe garantuar nga Childhome. 
  • Përmasa: 73 x 30 x 135 cm
  • Materiali: Pellush (100% Polyester, cilësia I).
  • EN Standard: EN 71-1:2014 A1:2018

26,400L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gjirafa, 135cm”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…