-16% Sold out!
, , , ,

Elefanti rri në këmbë!

Childhome
Availability:

S’ka stok


Elefanti i madh qëndron në këmbë dhe bëhet një mik besnik i fëmijëve!

  • Argëtuese për të luajtur dhe element fantastik dekorativ! 
  • Elefanti qëndron në këmbë vet dhe fëmija mund të ulet e të luajë me të !
  • Sigurisht stimulon imagjinatën dhe krijimtarinë
  • Material i cilësisë së lartë dhe garantuar nga Childhome. 
  • Përmasa: 70x40x60cm

16,800L 19,900L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Elefanti rri në këmbë!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…