, , , ,

Radio Pikniku – Blue

SunnyLife
Availability:

3 stok


Mund të keni kudo me vete muzikën tuaj të preferuar apo radion, në makinë, në det ose në piknik!

  • Rezistent ndaj lagështirës, mujit dhe rërës!
  • Zëri shumë i pastër;
  • Adaptohet me çdo telefon ose tabletë;
  • Altoparlant wireless MP3;
  • Kontrolli i volumit master dhe bass
  • Me lidhje AUX
  • USB DC
  • Punon me 4 bateri AA

Nuk përfshihen: Kablli AUX dhe bateritë AA

6,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 17 × 8 × 20 cm
Marka

Materiali

PP, ABS, PE, PVC, GPPS

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Radio Pikniku – Blue”

There are no reviews yet.