, ,

Kovë dhe Lopatë me xixa

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Kovë dhe lopatë me xixa, nën rrezet e diellit shkëlqen e kthehet në një aksesor shumë argëtues.

  • Jo ​​toksike, Pa Phthalate, nuk lëshon toksina nën temperaturat e nxehta 
  • 100% PCTG, co-polyester totalisht i pastër

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Produktet e plazhit nga Konges Sløjd mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë çdo aventurë e të papritur. 

3,200L

4 stok

Loading...
Compare
8,400L for 2 item(s)
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kovë dhe Lopatë me xixa”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…