Kuletë Lapsash Djeco – Into Space

Djeco
Availability:

3 stok


Kuletë e madhe nga Djeco me një zinxhirë. E gjerë dhe me shumë hapësirë. Mund të përdoret për të gjitha kancelaritë e shkollës apo për sende vetjake kozmetike gjatë udhëtimit. 

  • Përmasa 21 x 7 x 11 cm
  • Hapje/Mbylljet me zinxhir
  • E papërshkueshme nga uji

1,500L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 21 × 7 × 11 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë Lapsash Djeco – Into Space”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…