Çantë Sporti e Vogël – Constellation Pink

Caramel et Cie
Availability:

6 stok


Çanta e vogël sportive, me një dizajn unik, perfekte për të mbajtur pajisje gjimnastike, kërcimi ose noti, apo edhe si një çantë e vogël shtesë.

  • Gjatësia e rripave është e rregullueshme dhe përshtatet për çdo fëmijë apo të rritur.
  • Hapje/Mbylljet me magnet
  • Brenda ka një xhep dhe një vend për të mbajtur kartat
  • Me hapësirë shumë të madhe brenda për çdo aksesor tuajin
  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë
  • 2 vjet garanci

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

4,800L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 38 × 10 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Sporti e Vogël – Constellation Pink”

There are no reviews yet.