Sold out!

Çantë Sporti e Madhe – Constellation Pink

Caramel et Cie
Availability:

S’ka stok


Çanta e madhe sportive ose mini çantë udhëtimi! Ideale për çdo sport (mban rroba sporti, pajisje noti, patina, këpucë baleti etj), udhëtime të shkurtra apo festa me pizhama!

  • Hapje/Mbylljet me zinxhir
  • Brenda ka një xhep dhe një vend për të mbajtur kartat
  • Me hapësirë shumë të madhe brenda për çdo aksesor tuajin
  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë
  • 2 vjet garanci

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

7,200L

Sold out!

Compare
Përmasa 40 × 25 × 25 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Sporti e Madhe – Constellation Pink”

There are no reviews yet.