Kuletë Lapsash Djeco – Skull

Djeco
Availability:

3 stok


Kuletë me dy ndarje nga Djeco. Çdo zinxhirë ka një dorezë të vogël silikoni për ta tërhequr më lehtë. 

Jashtë prej pambuku dhe brenda, tekstil, polyster, kundra njollave. 

  • Përmasa 24 x 18 x 10 cm
  • Hapje/Mbylljet me zinxhir

1,500L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 24 × 10 × 18 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë Lapsash Djeco – Skull”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…