, ,

Kuti e vogël me kartolina dhe zarfa – Lucille

Djeco
Availability:

4 stok


Një kuti e vogël kartoni me 10 sete të bukura me kartolina dhe zarfat, për të personalizuar dhurata tuaja!

Përmasat e kartolinës: 9 x 11 cm dhe zarfit 11 x 9 cm.

Përmasat e kutisë: 13 x 10 x 2 cm

***
Ekipi krijues i Djeco ka projektuar koleksionin e kancelarisë Lovely Paper, delikat dhe me ilustrime të bukura: libra, fletore, ditar sekret, lapsi, shumëllojshmëri teknikash ngjyrosjeje, gomë, ngjitëse, stampa, stickers të ndryshme, ngjitëse dekorative, për të ndriçuar ditët e fëmijëve dhe të më të rriturve. 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

850L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10 × 15 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti e vogël me kartolina dhe zarfa – Lucille”

There are no reviews yet.