-54%
, , , , ,

Kutia e ushqimit French

Availability:

5 stok


Mosha: 2 vjeç

Luani si një francez i vogël me kutinë e ushqimit mbushur me asortimentet më tipike të kuzhinës franceze: vezë, gjalpë në një kuti me kapak, një limon, 3 crackers, baguette, një shishe qumësht dhe sigurisht një thikë. 

E gjitha prej druri, me dizajn enkas minimalist, për ta lënë të lirë fantazinë dhe lojën me role.

2,990L 6,500L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e ushqimit French”

There are no reviews yet.