Sold out!
, ,

Kutia (më) e vogël e ngjyrave

Djeco
Availability:

S’ka stok


 

Teknika: Mix

Modeli më i vogël i kutisë së madhe të ngjyra! E gjitha vjen në një valixhe të bukur me një ilustrim shumë të veçantë për të ngjyrosur!

Përmban 16 lapsa, 14 lapustila, 12 bojëra uji, 1 furçë, 1 laps vizatimi, 1 mprehës lapsi dhe 1 gomë.

Dizajn Benjamin Chaud

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

3,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 26 × 4 × 20 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia (më) e vogël e ngjyrave”

There are no reviews yet.