,

Kuzhina Macaron

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Kuzhina Macaron vjen e kompletuar për të nisur menjëherë lojën!

Unike në design: moderne, ngjyra të buta dhe me dru të harkuar.

Me shumë funksione, si pianura me dritë e tringuj, e enë kuzhine të përfshira.

 

Materiali: Dru

Përmasa: 78 x 53 x 30 cm


***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

16,800L

2 stok

Loading...
Compare

Kategori: ,
Përmasa 53 × 50 × 78 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuzhina Macaron”

There are no reviews yet.