,

Lapustila Seeing Double

OOLY
Availability:

2 stok


  • Teknika: Lapustila
  • E veçanta: Dy maja të holla fine, në dy ngjyra të ndryshme lënë dy shenja mbi letër. Duken sikur duhen fërkuar mirë sytë për të lexuar mesazhin! Një efekt shumë interesant për këdo që pëlqen të eksperimentojë me bojrat apo mënyrat e ndryshme të shkrimit
  • Seti përmban: 5 lapustila, secili me kombinime të ndryshme ngjyrash

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,100L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila Seeing Double”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…