, ,

Libër Ngjyrosje + Stickers – Fjalët, Les Popipop

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Një libër me figura me ngjyra në frëngjisht dhe anglisht, për të mësuar fjalët e përditshme ndërsa argëtoheni.

  • Përmban 28 faqe 32cm, për ngjyrosje dhe aktivitete
  • Përdorini edhe 125 stickers me ngjyra të ndezura për të zbukuruar krijimet tuaja e për të ndjekur figurat e librat. 

1,700L

6 stok

Loading...
Compare
3,800L for 2 item(s)
Përmasa 32 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër Ngjyrosje + Stickers – Fjalët, Les Popipop”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…