, ,

Tabak i madh për ngjyrosje – At the museum Les Parisiennes

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Tabak i madh 1.5m, me ilustrime nga një muze në Paris. Çdo kat është mbushur me ilustrime që flasin për galeritë e artit dhe skena të ndryshme vizitorësh.

Ndiqni aventurat në muze duke ngjyrosur pjesë të ndryshme të tabakut! Vizatimet janë me linja të buta, ilustrime shumë të bukura e detaje të imta, për një eksperiencë ngjyrosje të dashur për fëmijët, qoftë kur ngjyrosin vetëm apo në shoqërinë e miqve.

Përshtatet me: lapsa me ngjyra, lapustila, markers dhe bojra të tjera të ngjashme me to – nuk rekomandohen bojra që treten në ujë.

2,400L

6 stok

Loading...
Compare
4,500L for 2 item(s)
Përmasa 150 × 45 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabak i madh për ngjyrosje – At the museum Les Parisiennes”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…