,

Liewood Baby nest Gro Babylift – Safari Sandy

Liewood
Availability:

4 stok


Kombinimi i Liewood mes babynest & babylift

Në koleksionin Gro Babylift Liewood vendos tek babynest klasik dorezat mbajtëse që e lëvizin bashke më bebin (deri në 9kg).

Babynest është një alternativë e rehatshme gjumi dhe pushimi për foshnjat gjatë muajve të parë pas lindjes. Mund të vendoset në djep, divan dhe në disa karroca (shihni më parë përmasat e carrycot).

  • Veshja e jashtme mund të lahet më vete.
  • Prej pambuku organik, ruan cilësinë dhe butësinë pas larjeve; nuk përmban toskina, kimikate apo lëndë të tjera të dëmshme për lëkurën dhe shëndetin e të porsalindurve.
  • I sigurt sipas standardit europiane EN1466: 2014 / AC: 2015, që teston dhe garanton produktet babylift.

***

Liewood është një markë daneze, më bazë në Kopenhagen, që nga viti 2015. Njihet për dizajnin unik të produkteve për fëmijë dhe interierit për të gjithë familjen, ku dallohen linja të buta, materialet e pastra dhe të gjitha këto, prodhuar në mënyrë të qëndrueshme. Sot është një nga markat më të mirënjohura, e cila ka ndryshuar shumë nga konceptet dhe pritshmëritë tradicionale mbi produktet për fëmijë.  

14,900L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 84 × 45 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Liewood Baby nest Gro Babylift – Safari Sandy”

There are no reviews yet.