,

Little Memo – Çfarë mungon?

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 2  1/2 – 5 vjeç

Vëreni kafshët e vogla dhe një lojtar duhet të fshehë njërën prej tyre. E gjeni dot cili mungon?

  • Një lojë e thjeshtë, plot ngjyra të bukura dhe një argëtim i menjëhershëm për fëmijët e vegjël, teksa zhvillon memorien dhe vëmendjen.

2,500L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Little Memo – Çfarë mungon?”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…