Mini Karfica, Little Fish

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Karfica të vogla 2cm veshur me teksil nga sipër, me motive peshqish të ndryshëm me shkëlqime dhe efekte metalike dhe me xixa. 

  • Seti përmban 8 karfica të vogla, 4 modele të ndryshme

 

1,550L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

50%PLASTIC, 30%POLYESTER (WOVEN), 20%IRON

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Karfica, Little Fish”

There are no reviews yet.