Sold out!
, , ,

Mini Treni

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj

Treni i parë, përshtatur për më të vegjëlit, vjen me ngjyra të bukura dhe i gjithë prej druri.

Gjeni në set një tren me dy vagonë, disa shina treni, një stacion me një zile sa herë kalon treni nën të dhe dekorin me pemë.

3,800L

Sold out!

Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Treni”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…