-44%
, , ,

Mjetet e punës në bel!

Janod

Mjetet e punës si sharra, metri, çekiçi, kaçavida kanë bërë kurioz shumë fëmijë të vegjël. Tani mund t’i kenë të vetat! Por ky set i Janod është edhe më i veçante sepse ka një brezore ku vendosen mjetet dhe dorezat e vërteta për të mbrojtur duar e vogla nga punët e rënda mekanike! 

Materiali: Dru dhe polyester

 

2,680L 4,800L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mjetet e punës në bel!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…