, ,

Mommy Bag® Navy

Childhome
Availability:

2 stok


Mommy Bag është design original belg i Childhome nga viti 2016! Mommy Bag është bërë e pazëvendësueshme për nënat e reja dhe në pritje, në të gjithë botën. Nuk është vetëm e dobishme dhe me hapësirë të bollshme, por gjithashtu shumë modern. Është ideal për në maternitet, gjatë fundjavave dhe për të përditshmen me bebin.

Në brendësi ka disa ndarje, rripa elastikë dhe një xhep të madh termik, për të organizuar pajisjet dhe ushqimin e bebit! Përfshin një jastëk ndërrimi dhe një rrip të gjatë krahu.

15,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mommy Bag® Navy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…