,

Mommy Bag® Puffer Beige

Childhome
Availability:

3 stok


  • Përmasa: 55 x 30 x 40 cm

Mommy Bag Puffer është për mamin e re, që do të organizojë gjithçka për bebushin dhe për veten e saj në një çantë të vetme, pa hequr dorë nga stili luksoz i versionit të ri të Mommy Bag Puffer!

Versioni i zi Puffered i Mommy Bag është një zgjedhje fashion, ka plot ndarje, si edhe një ndarje të vogël të re, për të ruajtur çuçot e bebit!

Është ideale për në maternitet, gjatë fundjavave dhe për të përditshmen me bebin.

Në brendësi ka disa ndarje, rripa elastikë dhe një xhep të madh termik, për të organizuar pajisjet dhe ushqimin e bebit!

Përfshin edhe një jastëk ndërrimi dhe një rrip të gjatë krahu.

***

Mommy Bag është design original belg i Childhome nga viti 2016. 

16,600L

3 stok

Loading...
Compare
Peshë 1.5 g/kg
Përmasa 55 × 30 × 40 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mommy Bag® Puffer Beige”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…