, ,

Mommy Bag® Teddy Beige

Childhome
Availability:

2 stok


  • Përmasa: 55 x 30 x 40 cm

Mommy Bag Teddy është për mamin e re, që do të organizojë gjithçka për bebushin dhe për veten e saj në një çantë të vetme, pa hequr dorë nga stili i bukur i një çante të madhe prej pellushi!

Versioni Teddy Beige i Mommy Bag vjen si pjesë e koleksionit Teddy të Childhome, me veshje të butë pellushi!

Është ideale për në maternitet, gjatë fundjavave dhe për të përditshmen me bebin.

Në brendësi ka disa ndarje, rripa elastikë dhe një xhep të madh termik, për të organizuar pajisjet dhe ushqimin e bebit!

Përfshin edhe një jastëk ndërrimi dhe një rrip të gjatë krahu.

***

Mommy Bag është design original belg i Childhome nga viti 2016. 

Çantat e Childhome janë prodhuar me teknika dhe cilësi të lartë, për përdorim afatgjatë. Mirëmbajeni çantën tuaj Childhome! Mos e vendosni në sipërfaqe të ashpra dhe kujdes me objektet e mprehta!

16,600L

2 stok

Loading...
Compare
Peshë 1.5 g/kg
Përmasa 55 × 30 × 40 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mommy Bag® Teddy Beige”

There are no reviews yet.